Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Земельна реформа спрямована на малих фермерів, а не на великі агрохолдинги

  • 5566
Олександр Корнієнко: Земельна реформа спрямована на малих фермерів, а не на великі агрохолдинги

Земельна реформа спрямована на розвиток і підтримку насамперед малих фермерських господарств, а не на великі агрохолдинги.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на брифінгу в межах форуму для представників центральних та регіональних медіа «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості».

За його словами, невдовзі буде створено відповідний фонд, який наповнюватиме Світовий банк, а кошти з нього частково будуть відшкодовувати на підтримку фермерам – на відсотки по кредитах, на програми розвитку малих господарств.

Як наголосив голова партії, логіка реформи полягає в тому, що вона спрямована не на великі агрохолдинги, а на малих фермерів.

У межах підтримки та розвитку галузі, зазначає Олександр Корнієнко, планують удосконалити механізм дотацій, які мають спрямовувати на окремі галузі. Так, наприклад, Кабмін вніс законопроєкт про відшкодування коштів за свійських тварин. Треба займатись скасуванням ввізного мита на племенні тварини, а також переробкою – це один зі стратегічних напрямків влади.

«Треба зав’язувати з сировинним експортом. Годуючи пів світу пшеницею, але при цьому купувати свинину деінде – виглядає дивно», – підсумував голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy