Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: "Зе!Молодіжка" допоможе зробити тінейджерів політично активними

  • 7182
Олександр Корнієнко:

Новостворене крило партії «Слуга Народу» Зе!Молодіжка буде молодіжним рухом нового формату та реальним інструментом для участі молоді у політичному житті країни. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Молодіжні рухи завжди були потрібні партіям, щоб залучати молодь «махати прапорами» на мітингах, або бути трампліном у кар’єрі тих, хто мріяв стати партократами. Ми ж хочемо зробити кардинально іншу молодіжку. Будувати комунікацію з молоддю, залучати її до політичних процесів у країні. Щоб ті, кому зараз 15, за кілька років почали щонайменше ходити на вибори», – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім того, молодіжне крило партії стане виконавчим інструментом для впровадження на місцях закону №3718 про молодіжну політику, який планують ухвалити в цілому вже найближчим часом. Він дозволить створити молодіжні ради в органах влади всіх рівнів – від ОТГ до облрад. Документ також передбачає створення молодіжних центрів по всій країні.

Олександр Корнієнко також розповів про створення руху Зе!Жінки.

«Є питання доступу жінок до політики, питання рівних прав і можливостей. У Німеччині й країнах сталої демократії активно працює подібний інструмент, що займається цими питаннями. Створення жіночого руху підтримують наші партнери. Вони допомагатимуть нам із навчанням активістів і партійців, щоб просуватися в питанні гендерної рівності та посилення політичної участі жінок», – сказав очільник партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy