Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Затвердження великого герба необхідне для виконання Конституції

  • 5294
Олександр Корнієнко: Затвердження великого герба необхідне для виконання Конституції

Ухвалення законопроєкту про Великий Державний Герб України демонструватиме бажання влади виконувати Конституцію України, адже існування цього державного символу передбачене в Основному законі. Про це в ефірі Суспільного заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Чому це важливо? По-перше, треба виконати Конституцію. По-друге, для держави символи – це важливо. Можливо, ідеальний варіант, який би всім сподобався, це сказати: великий герб – це малий герб. Але наявність великого герба передбачена першим розділом Конституції», – нагадав він.

«Щоб змінити цей розділ, потрібно провести референдум. Парламент цього не може зробити. Але я не впевнений, що на такий референдум прийде понад 50% людей», – зазначив Олександр Корнієнко.

Також голова партії «Слуга Народу» нагадав, що за 25 років існування Конституції проводилося 8 конкурсів на ескізи великого герба. Але жоден із них не завершувався затвердженням переможця.

Крім того, він наголосив, що низка унітарних країн також використовують великий герб. Тому унітарна Україна не буде виключенням, а закиди про існування такого символу лише у феодальних чи монархічних державах не мають підґрунтя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy