Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Запуск ринку землі – нові можливості для становлення та розвитку нових поколінь українців

  • 7566
Олександр Корнієнко: Запуск ринку землі – нові можливості для становлення та розвитку нових поколінь українців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передає громадам землі за межами населених пунктів. Відповідний законопроєкт №2194 Верховна Рада ухвалила 28 квітня.

Відтепер громади контролюватимуть та регулюватимуть цільове використання земель, зможуть передавати їх у користування та у власність, а також – затверджувати містобудівну документацію у межах усієї території громади.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко зазначив, що повноцінний запуск ринку землі відкриває нові можливості для становлення та розвитку нових поколінь українців.

«Успішна земельна реформа – це перший крок на шляху від корупційної системи до відкритої та прозорої, де українці можуть вільно розпоряджатися своєю власністю, де можуть будувати гідне майбутнє без корупційних і бюрократичних перепон. Ми повернули їм це право. Проти цього виступали старі політики та чиновники, які звикли наживатися за рахунок непрозорості відносин на ринку землі. Тепер такої можливості в них не буде. Ми почали рухатися до сучасної України», – наголосив Олександр Корнієнко.

Завдяки ухваленню законопроєкту №2194 1400 місцевих громад розпоряджатимуться 10 млн гектарів землі. Це 1/6 території України. Державі залишаться 0,75 млн гектарів: військові полігони, природоохоронні землі, ділянки держпідприємств.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy