Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Законопроєкт №3205-2 про кредити фермерам треба ухвалити якнайшвидше

  • 9199
Олександр Корнієнко: Законопроєкт №3205-2 про кредити фермерам треба ухвалити якнайшвидше

Ухвалення законопроєкту №3205-2 про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві є необхідним для якісної підготовки аграріїв до наступного сезону, а також для отримання Україною траншу від Світового банку обсягом 300 млн дол.

Про це під час пресбрифінгу сказав перший віцеспікер парламенту, голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко. У четвер, 4 листопада, Верховна Рада продовжить роботу до завершення розгляду цього законопроєкту.

«Аграрний законопроєкт №3205-2 важливо ухвалити через наші
зобов’язання перед міжнародними партнерами, щоб розпочати процедуру надання Україні першого траншу з боку Світового банку обсягом близько 300 млн дол. Крім того, зима – час підготовки аграріїв до наступного сезону. Їм треба оновлювати техніку, закуповувати по ф’ючерсах паливо на наступний рік. Тому аграрні кредити мають почати працювати вже взимку», – пояснив перший заступник голови парламенту.

Нагадаємо, законопроєкт №3205-2 передбачає створення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. Це спростить отримання кредитів малими та середніми фермерами, які володіють землею до 500 га.

«Сьогодні у фермерів обмежений доступ до фінансування, зокрема до банківських кредитів – банки не хочуть ризикувати й втрачати кошти у разі неповернення позик. Тому ми пропонуємо запровадити програми часткового гарантування кредитів, які дозволять покрити частину збитків банку у разі неповернення коштів. Тоді банківські структури охочіше кредитуватимуть фермерів», – додав голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy