Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: закон про військові пенсії розв’яже проблему невдалого регулювання

  • 1084
Олександр Корнієнко: закон про військові пенсії розв’яже проблему невдалого регулювання

Парламент має намір спростити умови отримання військових пенсій, зараз народні депутати працюють над підготовкою цього законопроєкту до другого читання. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Військовим пенсіонерам не треба буде відшукувати відділення «Ощадбанку», щоб отримати пенсію, це можна зробити у будь-якому банку за місцем фактичного перебування незалежно від місця реєстрації. Це те, що я називаю маленькими добрими справами. Ми маємо максимально спрощувати життя людям, і цим законом ми намагаємося це зробити», – пояснив Корнієнко.

За його словами, нині парламент переглядає та впорядковує наслідки тривалого невдалого регулювання, яке зараз вже неактуальне. Саме це відбулося з військовими пенсіями – отримувати їх можна було тільки в «Ощадбанку». В умовах війни для багатьох це стало взагалі неможливим.

«Військові пенсіонери рано виходять на пенсію й багато з них зараз воюють, тому це питання практичне – щоб вони отримували свою пенсію вчасно. Тож закликаю всіх військових пенсіонерів ознайомитися з цим законопроєктом, щоб розуміти, як вони зможуть швидко та якісно отримати належні їм послуги», – запропонував перший віце-спікер.

Нагадаємо, Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт № 7337, який дозволяє всім, хто отримує пенсію за Законом «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щомісячно отримувати пенсії за місцем фактичного проживання незалежно від місця реєстрації у самостійно обраному банку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy