Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Закон про національний спротив важливий для зміцнення обороноздатності України

  • 5187
Олександр Корнієнко: Закон про національний спротив важливий для зміцнення обороноздатності України

Законопроєкт №5557 про основи національного спротиву, який парламент розгляне 29 червня на позачерговому засіданні, є важливим для зміцнення обороноздатності України.

Про це під час брифінгу сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«У нашій країні триває війна, треба всіма силами створювати в державі такі настрої та такі процеси, щоб ми могли в будь-який момент себе надійно захистити. Що більше людей володіють базовими навичками, пов’язаними зі службою в армії та захистом країни, то краще буде для нас усіх. Є приклади країн, які дуже гарно цю систему інтегрували – від Швейцарії до Ізраїлю, це все допомагає їм свою обороноздатність зміцнювати», – прокоментував він.

Законопроєкт про основи національного спротиву, поданий Президентом як невідкладний, урегульовує питання розвитку територіальної оборони, організації руху опору і відповідної підготовки громадян України до національного спротиву.

Ухвалення документа допоможе об’єднати націю, продемонструвати рішучість українців у відсічі агресору. У випадку посилення агресії Росії наша країна матиме додаткові можливості протистояти ворогу, підсумував Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy