Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко закликав церкву до діалогу та привітав її діджиталізацію

  • 5349
Олександр Корнієнко закликав церкву до діалогу та привітав її діджиталізацію

Представники фракції «Слуга Народу» ухвалюватимуть законопроєкти, важливі з точки зору суспільних цінностей, лише після діалогу з суспільством, в тому числі з релігійними організаціями.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, виступаючи на виїзному засіданні Всеукраїнської ради церков у Острозькій академії на Рівненщині.

«Жодне рішення, яке стосується як мінімум церкви і як максимум цінностей, ми не будемо ухвалювати без діалогу з церквою, з тими, хто такі цінності плекає. У відносинах держави і церкви були різні періоди, на жаль, були й трагічні. Але зараз між нами є довіра, а діалог завжди починається з довіри», – сказав він.

Олександр Корнієнко нагадав, що зараз на порядку денному Верховної Ради знаходяться декілька законопроєктів, стосовно яких триває діалог із представниками церкви. Вони торкаються, зокрема, інституту капеланства у збройних силах, а також реформи кладовищенської справи.

Голова партії також привітав дії церкви із розвитку цифрових каналів комунікацій.

«Різні покоління українців потребують різних підходів. Якщо ми говоримо про молодь, маємо заходити в той інформаційний простір, в якому вона перебуває. Тому ми вітаємо всі кроки всіх церков до діджиталізації, бо ми самі діджиталізуємо відносини держави і громадянина», – сказав Олександр Корнієнко.

Всеукраїнську раду церков і релігійних організацій утворено у 1996 році як міжконфесійну інституцію. Рада представляє понад 95% усіх релігійних організацій України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy