Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко закликав парламент працювати над законопроєктами щодо цифрової трансформації

  • 10291
  • 1
Олександр Корнієнко закликав парламент працювати над законопроєктами щодо цифрової трансформації

Цифровізація України спрямована на поліпшення життя кожного українця, і тому парламент має працювати над відповідними законопроєктами. На цьому наголосив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час засідання погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Це та реформа, яка дійсно зрозуміла більшості людей. Ми її вітаємо і пропонуємо долучатися до неї в плані законодавчої роботи», – заявив він.

Голова партії «Слуга Народу» звернув увагу на революційні для України послуги, які презентували на Diia Summit Spring 2021. Йдеться зокрема про унікальну технологію – цифровий підпис у смартфоні. А можливість змінити місце реєстрації онлайн позбавить українців низки побутових труднощів.

«Це те, про що мріє вся країна: давно позбутися ганебного штампу в паспорті», – наголосив він.

Олександр Корнієнко також нагадав, що 117 нардепів зареєстрували законопроєкт №5495 про особливості надання електронних публічних послуг, так званий Paperless. Ухвалення законопроєкту, який розробили у Мінцифрі, зобов’яже держструктури надавати публічні послуги також і в електронній формі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Володимир Марковчин
Володимир Марковчин
3 роки тому

Направление правильное. Мне нравится в этом плане модель, действующая в Канаде, где паспорт обязателен только для заграничных поездок.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy