Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко закликав опонентів не блокувати законопроєкти постановами

  • 5177
Олександр Корнієнко закликав опонентів не блокувати законопроєкти постановами

Як засвідчила практика, блокування політичними опонентами законопроєктів за допомогою постанов про їхню невідповідність регламентові не дає жодного результату. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час виступу на Погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

«Хочу звернутися до колег щодо вже усталеної, на жаль, практики блокування законопроєктів постановами про їхню невідповідність регламенту і сказати: шановні колеги, як ми бачимо, нічого, крім часу, ви таким чином не виграєте. А час все одно працюватиме на нас», – заявив він.

Тому Олександр Корнієнко закликав не використовувати технологію блокування законопроєктів. Це дасть можливість Голові Верховної Ради та Президенту оперативніше підписувати документи, щоб вони якомога швидше набули чинності.

«Ви робите так, що закон набуде чинності через місяць, але все одно він стане чинним. За цей місяць нічого не відбувається, крім ваших виступів з трибуни. Але я не впевнений, що народ на це вже так сильно реагує», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy