Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко закликав низку політичних сил на місцях не заважати швидкому розгортанню тероборони

  • 8362
Олександр Корнієнко закликав низку політичних сил на місцях не заважати швидкому розгортанню тероборони

Верховна Рада збирається на свій черговий пленарний тиждень у непрості часи і позиція політиків наразі багато в чому визначає позицію українських громадян. Про це на Погоджувальній раді заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Це стосується низки питань: від паніки і до тих чи інших дій, які кожен громадянин має в такій ситуації виконувати. І вони, наші виборці, від нас це також очікують. Точно не очікують від нас наразі того, що ми будемо перебувати в Залі офіційних делегацій в аеропорті «Бориспіль» та чекати вильоту», – сказав він.

Олександр Корнієнко наголосив, що українці, зокрема, очікують на підтримку Збройних сил України, а також якомога швидкого та якісного розгортання територіальної оборони в регіонах.

«На жаль, є випадки, коли цілі політичні сили в місцевих радах блокують, наприклад, передачу теробороні приміщень і роблять це цілими фракціями. Тому, прошу колег звернути увагу на діяльність своїх місцевих осередків у тих чи інших місцевих радах, щоб цей процес не блокувався», – зазначив він.

Перший віцеспікер нагадав, що низка опонентів уже намагалися блокувати ухвалення закону про територіальну оборону протягом 2 років, зокрема в залі на погоджувальних радах.

«Прізвищ називати не буду – історія все покаже та на свої місця розставить. Ми цей закон ухвалили. І тепер завдання виконавчої влади та політичних сил, зокрема, долучитися до того, щоб розгортання було якомога швидшим і якіснішим», – розповів Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy