Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: ВР заявила про неприпустимість присвоєння російською федерацією перемоги над нацизмом

  • 1500
Олександр Корнієнко: ВР заявила про неприпустимість присвоєння російською федерацією перемоги над нацизмом

З нагоди 77-ї річниці перемоги над нацизмом Верховна Рада ухвалила постанову №7343 про неприпустимість присвоєння російською федерацією перемоги над нацизмом.

Про це сказав перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Упродовж останніх десятиліть відзначення перемоги над нацизмом у рф поступово перетворилося у культ, метою якого є пропаганда війни, піднесення власного народу над іншими, привласнення собі статусу «головного переможця», що, вірогідно, й стало днією із причин агресії з боку росії. Саме тому Верховна Рада України заявляє, що жодна країна не може претендувати на одноосібне привласнення собі статусу країни-переможниці і тим більше заявляти, що в світовій війні могли перемогти без допомоги інших», – наголосив він.

Перший заступник голови парламенту додав, що Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни, яка стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

«Українська земля в період Другої світової війни була одним із основних полів битви, на якому ми втратили вісім мільйонів українців та представників інших народів, які проживали на нашій землі», – акцентував Олександр Корнієнко.

Перший віцеспікер парламенту також зазначив, що зараз, як і вісімдесят років тому, Україна воює з підступним агресором, але сьогодні це путінська росія.

На його думку, перемогти рашизм можливо лиш тоді, коли Український народ єдиний і соборний, і діє разом із усим цивілізованим та демократичним світом.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy