Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: в Україні стартувала епоха справжнього народовладдя і демократії

  • 9811
  • 1
Олександр Корнієнко: в Україні стартувала епоха справжнього народовладдя і демократії

«Слуга Народу» вітає підписання Президентом України закону про референдум. Цей закон розпочне епоху справжнього народовладдя і демократії в Україні, вважає очільник партії Олександр Корнієнко.

«Ідея народовладдя – фундаментальна ідея Президента Зеленського і нашої політсили. Старі політики дискредитували себе за роки незалежності, тож треба більше залучати людей до ухвалення рішень на всіх рівнях. Починаючи з державницьких рішень – для цього і потрібен інструмент референдуму, і закінчуючи місцевими питаннями, котрі люди можуть вирішувати у своїх органах самоврядування або через місцеві референдуми», – сказав голова «Слуги Народу».

Олександр Корнієнко наголосив, що можливість проведення референдумів із ключових питань життя суспільства є в більшості демократичних країн. Конституція України передбачає таку можливість і для українців.

«Але політики дуже довго не хотіли давати суспільству цей інструмент, зберігаючи за собою монополію на ухвалення рішень загальнодержавного значення. Президент Володимир Зеленський і «Слуга Народу» дали такий інструмент. Він цілком реальний і може працювати протягом десятиліть, допомагаючи українцям знаходити цивілізований вихід із політичних протистоянь», – заявив він.

Олександр Корнієнко також нагадав, що закон про референдум розроблений у тісній співпраці з міжнародними організаціями, представниками громадянського суспільства, академічного середовища. Свою оцінку пропозиціям надавали й у Венеційській комісії, і у Раді Європи. Крім того, він знайшов велику підтримку у парламенті серед представників різних політичних сил.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталья
Наталья
2 роки тому

Я очень переживаю за Вашу команду и желаю, чтобы всё получилось. А референдум-это здорово!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy