Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Українці прагнуть стати частиною НАТО

  • 9368
Олександр Корнієнко: Українці прагнуть стати частиною НАТО

В Одесі розпочалося засідання міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC). Відкриваючи форум, перший віцеспікер парламенту та голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко заявив, що Україна вдячна всім державам-учасникам заходу, які підтримують нашу державу в прагненні захисту незалежності та територіальної цілісності.

«Складно переоцінити важливість цього саміту і наших зв’язків. Адже чим тісніше зв’язок і координація між Україною та країнами НАТО – тим ефективніше ми зможемо протистояти спільним викликам, що стоять перед нами», – зазначив він.

Олександр Корнієнко впевнений, що міжпарламентський діалог і співробітництво – найдієвіший шлях для взаємодії різних народів.

«Можна сказати, що сьогодні ми проводимо велику спільну нараду, яка визначить, як нам рухатися у майбутнє. А отже – це шлях до глибшого взаєморозуміння, до кращих результатів», – сказав він.

Перший віцеспікер нагадав, що українці прагнуть стати частиною НАТО: 64% співгромадян підтримують вступ України до Альянсу.

«Чим більше ми комунікуємо перевагу вступу до Альянсу, тим більше у нас буде симпатиків. Але вже зрозуміло, що у нас є підтримка», – зазначив він.

Очільник партії «Слуга Народу» наголосив, що українці цінують наданий нашій державі статус партнера з розширеними можливостями. Водночас Україна прагне бути і залишатися найнадійнішим, найдієвішим партнером держав НАТО у захисті демократії від автократичних загроз, яких побільшало у світі.

Також, додав Олександр Корнієнко, Україна прагне отримати План дій щодо членства в НАТО.

«Ми хотіли би бачити ПДЧ для України у найближчій перспективі та сподіваємось на формування серед союзників необхідного консенсусу», – сказав він.

Перший віцеспікер запевнив, що Україна була і буде одним з наріжних каменів безпеки у Європі. Цьому сприяє не лише географічне розташування, обсяг територій або кількість населення, а й наявність важливих двох складових: воля до свободи та здатність її захищати.

«За останні 7 років протистояння з РФ ми продемонстрували цю волю і цю здатність», – заявив очільник партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy