Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Українська молодь стане важливим партнером у процесі повернення Криму

  • 232
Олександр Корнієнко: Українська молодь стане важливим партнером у процесі повернення Криму

Відновити українську державну владу, місцеве самоврядування, сервіси та демократію у Криму можна буде після перемоги і повернення пів острова до складу України. І в цьому процесі важливу роль відіграватиме українська молодь, разом з якою наша держава створюватиме та реалізовуватиме спільні проєкти в цьому напрямку.

Про це заявив перший заступник Спікера Верховної Ради України Олександр Корнієнко під час форуму «Крим Wave», організованого молодіжним крилом «ЗеМолодіжка» політичної партії «Слуга Народу», за участі Представництва Президента України в АР Крим та проєктно-освітньої платформи Q-hub.

«Війна закінчиться нашою перемогою і поверненням Криму. Розпочнуться процеси деокупації, реінтеграції раніше окупованих росією територій. Саме тому вже зараз нам потрібно серйозно підготуватись до цього і розпочати роботу одразу після звільнення пів острова. Ми маємо розробляти стратегії, плани, законопроєкти. І в усіх цих процесах має брати активну участь молодь», – зазначив він.

Олександр Корнієнко переконаний, важливо вже зараз комунікувати з молоддю і пояснювати чому так важливо і власне як саме відновлювати Крим.

«Крим анексовано впродовж 9 років. Тож після деокупації територій нам треба буде багато речей починати з нуля. Україна як кандидат у члени ЄС, має повернути на пів острів європейську традицію демократії. І взагалі важливо повернути Крим не лише фізично, але й ментально. Нам потрібно буде велика кількість майбутніх чиновників, культурних діячів, представників різних галузей, які цим власне і займатимуться. Тому ми говоримо про Крим зараз, щоб далі ефективно та швидко реалізовувати всі наші стратегії», – підсумував перший заступник Спікера ВРУ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy