Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Україні треба повертати славу устричного гіганта

  • 24046
Олександр Корнієнко: Україні треба повертати славу устричного гіганта

У далекі часи південь України був найбільшим експортером устриць у світі. Зараз Україні потрібно повертати славу устричного гіганта.

Про це заявив очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час візиту до першої в Україні устричної ферми «Устриці Скіфії», що розташована на Тилігульському лимані. Солоність води тут створює сприятливі умови для вирощування устриць.

«Україна з такими природними об’єктами як Тилігульський лиман може бути світовим лідером із виробництва різних аквакультур, в першу чергу устричних. Це повністю екологічне виробництво, тут взагалі немає забруднення та жодної шкоди для екології. За часів Російської імперії південь України був місцем вирощування аквакультур, які експортували на весь світ. І зараз Україна має повертати славу устричного гіганта. Будемо вирощувати такі підприємства, допомагати їм зростати. Зокрема тут треба серйозно говорити про створення туристично-промислового кластера», — сказав Олександр Корнієнко.

Він додав, що держава має дбати про те, щоб правила ведення бізнесу були прозорими, щоб контролюючі органи не чинили тиску на підприємців.

«”Устриці Скіфії” — це не лише ферма, де вирощують молюсків, а й ресторан під відкритим небом. Окрім їжі та напоїв, тут можна відвідати екскурсію та дізнатися деталі про устричний промисел. Народним депутатам про нього розповів власник ферми Андрій Пігулевський.

У межах робочої поїздки Миколаївщиною Олександр Корнієнко також оглянув дорогу від траси М-14 до села Українка, що веде до Устриць Скіфії. Наразі вона потребує капітального ремонту, ускладнює дорогу до туристичного об’єкта та унеможливлює оптимізацію освітніх закладів.

«У нас є чітка стратегія: ще рік-півтора ми займаємося національними та міжнародними дорогами. І результат вже дуже помітний: скоро в Україні не залишиться розбитих національних і міжнародних доріг у поганому стані. Наступний рівень — це обласні дороги. Потім будемо думати над тим, як допомагати громадам ремонтувати дороги всередині. Зрозуміло, що такі території, які можуть бути туристичними магнітами, мають пріоритетне значення по дорожньому будівництву», — наголосив очільник партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy