Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Україна має ефективніше використовувати наявні ресурси

  • 6058
Олександр Корнієнко: Україна має ефективніше використовувати наявні ресурси

Наша країна може та має більш ефективно використовувати наявні ресурси для розвитку.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на брифінгу після Великої фракції у Трускавці.

Для того, щоб зробити це, є декілька кроків, додав він. Як зауважив політик, зараз у нас наявна невибірка за деякими міжнародними програмами, яка досягає 60-80%.

Олександр Корнієнко навів приклад водоканалу у Рівному, який давно вже мають намір реконструювати. Підприємство планує залучити на вигідних умовах у Європейського інвестиційного банку частину програми в 1,5 млрд євро, яка була взята ще в 2015 році, і претендують десь на 40 млн грн. Ці кошти могли б піти на будівництво нових очисних споруд. Але невибірка за програмою становить десь 600 млн грн.

«Ми за рахунок більш якісної роботи з існуючими ресурсами можемо підняти десятки мільярдів гривень у найближчі роки», – переконаний голова партії.

Другий крок – підвищення ліквідності державних підприємств та установ. Він нагадав про єврооблігації державної компанії «Автодор», яка може залучати інвестиції.

«Окрім того, зараз буде зростати інвестування внутрішніх ресурсів. Йдеться про депозити і ОВДП. Ліквідність банківської сфери збільшуватиметься і буде можливість кредитувати за меншими відсотками», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy