Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Угоди у рамках СНД для нас не мають жодного сенсу

  • 480
Олександр Корнієнко: Угоди у рамках СНД для нас не мають жодного сенсу

Перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко заявив, що парламент і надалі розглядатиме законопроєкти про вихід України з угод у рамках СНД.

«У 90-ті роки у тих, хто здобув Незалежність, було інше бачення взаємодії держав. Вони сподівалися на співпрацю між країнами, тому після ліквідації СРСР утворили СНД. Було підписано багато угод і ми зараз будемо все це переглядати», – сказав Корнієнко під час телемарафону єдиних новин.

За його словами, формально Україна залишається підписантом багатьох угод у рамках СНД, але зараз триває юридична робота, щоб вийти з них.

«Зрозуміло, що для нас цей союз не має жодного сенсу – ні геополітичного, ні практичного, а тепер ще й ідеологічного, тому що росія використовує це як майданчик для відстоювання своїх інтересів та просування «руського міру». Тож згодом ми юридично все вичистимо», – запевнив перший віце-спікер.

Нагадаємо, 22 травня парламент ухвалив законопроєкти про вихід України з низки угод у рамках СНД та денонсував угоду про співробітництво у податковій сфері між урядами України та рф.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy