Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: У суспільства більше не буде розділення на проросійську та проєвропейську складову

  • 883
Олександр Корнієнко: У суспільства більше не буде розділення на проросійську та проєвропейську складову

Після перемоги українське суспільство вимушене буде швидко змінюватися та адаптуватися до нових реалій з врахуванням постійної російської загрози. Таку думку висловив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко в інтерв’ю виданню «Бабель».

«Якщо ми говоримо про «новий Ізраїль у центрі Європи», то це потребує готовності від усіх громадян, незалежно від їх ставлення до свободи, ліберальних цінностей», – вважає Корнієнко.

Він переконаний, що у нових реаліях розуміння демократії, як ми її знаємо, зміниться, а ліберальність можна залишити в економіці, стосунках між людьми, питаннях церкви.

«Але якщо влада, якою б вона не була, ухвалить закон, що в кожному приватному будинку має бути бомбосховище, то доведеться перебудовувати усі приватні будинки. Якщо ми ухвалимо закон, що 10% ВВП має йти на оборону, а з них 3% – на самооборону, то це передбачає, що в кожному будинку має бути рушниця, а в кожному третьому будинку – NLAW, і це доведеться виконувати усім», – пояснив віце-спікер.

За його словами, після перемоги українське суспільство безперечно зміниться й консолідується.

«Ми точно отримаємо оновлене політично суспільство, в якому не буде розділення на проросійську та проєвропейську складову. У нас завжди були передумови для розділення, які в 2004 році «узаконили» російські політтехнологи, а в 2013 році у нас була спроба це стабілізувати проєвропейською більшістю», – переконаний Корнієнко.

Однією з головних ідей, навколо якої об’єднається суспільство, він називає післявоєнну відбудову країни.

«Наразі суспільний консенсус зрозумілий, він ведеться навколо перемоги, а далі буде відбуватися навколо відбудови. На якийсь час це стане об’єднуючою національною ідеєю. І надалі дуже важливо звертатися до тих, хто поїхав з країни, що краще повертатися, тому що відбудовуватися в усіх сенсах – економічно, інфраструктурно і психологічно – потрібно швидко», – підсумував перший віце-спікер.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy