Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Цифрова трансформація сприятиме розвитку бізнесу

  • 8277
Олександр Корнієнко: Цифрова трансформація сприятиме розвитку бізнесу

Сьогодні Україні потрібно впроваджувати цифрову трансформацію і робити так, щоб держава допомагала, а не втручалася у роботу бізнесу.

Про це сказав голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час робочого візиту на Черкащину.

У межах поїздки учасники обговорили перспективи розвитку сприятливого інвестиційного клімату в Україні, успіхи українського бізнесу та труднощі, з якими стикаються підприємці.

Так, зокрема, голова партії побував у селі Криві Коліна на Тальнівщині, куди зайшов потужний інвестор ТОВ «Мовер Міл». Підприємство, основою виробничих потужностей якого є найбільший новозбудований млин в Україні, повністю автоматизоване та споруджене за новітніми стандартами і останнім словом техніки. Тут виробляється борошно під ТМ «Перший Млин».
Продукцію реалізують як на внутрішньому ринку, так і за кордоном – у Китаї, Мозамбіку, Кенії, Омані, Арабських Еміратах, Палестині, Ліванській республіці, Іракові, Ізраїлі та інших.

Під час розмови Олександр Корнієнко та представник засновника підприємства Ігор Новицький обговорили складність отримання дозвільної документації на будівництво, приєднання до газо- та електричних мереж.

«Це підприємство – гарний приклад співпраці інвесторів та місцевого самоврядування, тому що у селі силами інвесторів побудовані соціальні об’єкти. Але з боку бізнесменів багато нарікань на те, як у країні держава в особах чиновників уповільнює розвиток їхньої справи, – зазначив народний депутат Олександр Корнієнко. –  Думаю, нам треба працювати над дерегуляцією, над тим, щоб прибрати чиновника з життя бізнесу, людини, замінювати усе це на цифрові процеси. Тобто впроваджувати цифрову трансформацію і робити так, щоб наша держава допомагала, а не втручалася у роботу».  

Він також запевнив, що як народний депутат робитиме все для того, аби Україна була комфортною зоною для  інвесторів, а не шляхом з перешкодами, які потрібно долати.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy