Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко та Сергій Козир долучилися до масштабної висадки дерев на Херсонщині

  • 5814
Олександр Корнієнко та Сергій Козир долучилися до масштабної висадки дерев на Херсонщині

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко та очільник Херсонської ОДА, кандидат по 184-му округу на довиборах до парламенту, Сергій Козир долучилися до масштабної висадки дерев у Новій Каховці на Херсонщині.

Усього в межах акції «Херсонщина кольору лісу — Херсонщина кольору життя» 9 жовтня в області висадили близько 10 тис. саджанців, переважно дуби та сосни.

«Сьогодні ми долучилися до висадки дерев у парку Нової Каховки, але знаємо, що сотні людей у Бериславському та Каховському районах також приєдналися до цієї акції та висаджують дерева просто на межі зі степом. Усього висадять 10 тисяч дерев. І це тільки початок цієї акції, яка продовжиться навесні. Долучайтеся і ви», — закликав Олександр Корнієнко.

Очільник Херсонської ОДА Сергій Козир зазначив, що подібні акції особливо важливі для Херсонщини, адже тут був висаджений найбільший в Україні штучний ліс, щоб зупинити експансію олешківських пісків.

«Ми маємо продовжувати заліснення області. Я вдячний Президенту Володимиру Зеленському за ініціативу «Зелена країна» з масштабної висадки дерев по всій країні», — сказав Сергій Козир.

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко також долучився до акції. За його словами, подібні ініціативи треба масштабувати на всю країну та висаджувати дерева у кожній громаді.

«Це дуже потужна та правильна ініціатива, яку потрібно масштабувати на всю країну. Висадивши дерево, кожен із нас дає державі можливість забезпечувати сталу екологічну політику та боротися з екологічними проблемами, які в нас виникають», — заявив Роман Лещенко.

Нагадаємо, у межах програми Президента «Зелена країна» за 3 роки буде висаджено 1 млрд нових дерев, а за 10 років площа лісів збільшиться на 1 млн гектарів. Це допоможе збільшити показник лісистості країни з нинішніх 15,9% до мінімально необхідних 20%.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy