Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: «Слуга Народу» буде не лише «сексі», а й «смарт»

  • 6147
Олександр Корнієнко: «Слуга Народу» буде не лише «сексі», а й «смарт»

«Слуга Народу» має бути не лише «сексі-партією», а ще й «смарт-партією». Про це сказав очільник політсили Олександр Корнієнко на брифінгу за підсумками ХІ з’їзду «Слуги Народу».

«Минулого року я напівжартома сказав, що «Слуга Народу» має бути «сексі», тобто «політично привабливою», партією. Зараз переходимо до наступного етапу – «смарт-партії». У вас у всіх є смартфони, універсальні пристрої з телефоном, комп’ютером, текстовим редактором, камерою всередині. Так само наша партія буде ставати універсальною, зможе працювати в багатьох площинах і напрямках. Це і парламентська робота, і робота в місцевих радах, у виконавчій владі, на місцях, а також експертна робота і взаємодія з людьми», – зазначив Олександр Корнієнко.

Він також додав, що «смарт-партія» спрямована на те, щоб будувати «смарт-країну». Тобто розумну країну, де не крадуть, де немає корупції, де політики та бізнесмени відповідальні перед законом, де панує мир.

«Таку країну мрії разом із нашою партією ми будуватимемо. Рано чи пізно її побудуємо», – підсумував голова «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy