Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Сергій Козир гідний представляти інтереси народу у Верховній Раді

  • 11688
Олександр Корнієнко: Сергій Козир гідний представляти інтереси народу у Верховній Раді

Сергій Козир є гідним кандидатом на довибори до Верховної Ради на виборчому окрузі № 184 у Херсонській області, щоб представляти інтереси народу в Верховній Раді.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко після засідання Політради партії.

«Ми запроваджуємо принципи меритократії всередині команди і всередині партії. Сергій Козир давно з нами поруч, і ми вважаємо, що ті, хто чогось досягли на своїй посаді, можуть претендувати, щоб далі представляти інтереси народу в Верховній Раді», – сказав він.

Очільник партії зауважив, що Херсонська область – серед тих, де відбувається багато змін. Насамперед, йдеться про ремонти доріг, реалізацію інфраструктурних проєктів тощо.

«Наприклад, місто Херсон – легендарний мостовий перехід через залізницю. Сергій Козир якраз координував цей проєкт Великого будівництва, і тут вже відкрита перша черга. Також ми розуміємо, що на Херсонщині розташована адмінмежа з АР Крим. Але саме за очільництва Сергія Козиря була впорядкована історія з будівництвом КПВВ, налагоджена робота ЦНАПу», – підкреслив Олександр Корнієнко.

Зі свого боку Сергій Козир подякував присутнім за довіру і зазначив, що бачить великий потенціал у Херсонській області. Він наголосив на необхідності залучення інвестицій, що дасть розвиток економіки і забезпечить безпекову складову.

Реалізація програм «Великого будівництва», програм у напрямку підтримки аграріїв, розвитку системи зрошення – все це дозволить розвивати регіон.

«Продовольча складова – це безпекова складова країни. І наша область може стати локомотивом з цього напряму, забезпечити безпекову складову для держави та працювати на експорт», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy