Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: ринок землі повноцінно запрацює з 1 липня, залишилось ухвалити кілька законів

  • 12141
Олександр Корнієнко: ринок землі повноцінно запрацює з 1 липня, залишилось ухвалити кілька законів

Протягом найближчих двох тижнів парламент має намір ухвалити законопроєкт №2195 про земельні аукціони та розблокувати підписання законопроєкту №2194 про земельну децентралізацію. Таким чином у питанні земельної реформи буде поставлено проміжну крапку, а ринок землі зможе повноцінно запрацювати вже з 1 липня.

Про це заявив очільник партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи законодавчі плани парламенту до завершення роботи п’ятої сесії парламенту.

«Ми продовжуємо методично займатися важливими реформами. Сподіваюся, у найближчі 2 тижні ми поставимо якщо не крапку, то проміжну точку в питаннях земельної реформи і завтра-післязавтра розблокуємо законопроєкт №2194. А також – завершимо розгляд правок і ухвалимо законопроєкт №2195 про земельні аукціони, щоб з 1 липня земельна реформа почала повноцінно працювати для людей та стимулювати ріст нашій економіці», – наголосив Олександр Корнієнко.

Законопроєкт №2195 запровадить обов’язкові електронні аукціони. Це не лише підвищить ефективність торгів, а й зробить їх прозорішими. Електронні аукціони стануть запобіжником від рейдерства, обману громадян-власників земельних паїв, різних махінацій та маніпуляцій з ціною землі або порядком її придбання, каже голова партії.

Він також зауважив, що важливо спрямувати до Конституційного Суду проєкт змін до Конституції в частині децентралізації.

«Хотілося б вже на цій сесії спрямувати до Конституційного Суду проєкт змін до Конституції. Запрошуємо всіх колег до обговорення – міжфракційного обговорення за модерацією міжнародних партнерів, щоб дійти згоди щодо фінальних позицій», – закликав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy