Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів про роботу народних депутатів на військовому, дипломатичному та гуманітарному фронтах

  • 7041
Олександр Корнієнко розповів про роботу народних депутатів на військовому, дипломатичному та гуманітарному фронтах

Народні депутати у період між засіданнями парламенту активно працюють на військовому, дипломатичному та гуманітарному фронтах. Про це в ефірі каналу Рада розповів перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Багато наших депутатів зараз працюють в регіонах. Вони займаються великою кількістю питань: починаючи від того, що частина з них є членами військових формувань, зокрема, територіальної оборони. Дехто з народних депутатів є чинними військовослужбовцями. Вони стоять зі зброєю в руках, на блок-постах», – заявив він.

Інша частина народних депутатів, додав Олександр Корнієнко, супроводжує гуманітарні вантажі.

«Деякі депутати супроводжують гуманітарні коридори, вивозять людей, виносять їх з місць активних бойових дій – під Києвом, у Сумській чи Харківській областях. Я вважаю, такі депутати заслуговують найвищих визнань. Можливо, навіть державних нагород», – зазначив він.

Крім того, частина депутатів вирішує низку питань на дипломатичному напряму, працюючи з міжнародними партнерами та колегами по всьому світу.

«Це також свого роду робота 24/7. Тому що Сполучені Штати прокидаються, коли ми лягаємо, а Європа встає трохи раніше нас та трохи раніше лягає. Ще частина депутат, переважно жінок, зараз в Стразбурзі у Брюселі на сесії ПАРЄ», – наголосив перший віцеспікер.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy