Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів про потужну міжнародну підтримку України

  • 491
Олександр Корнієнко розповів про потужну міжнародну підтримку України

Стратегія відбудови країни та допомога вимушеним переселенцям, які виїхали закордон є головними напрямками співпраці українських парламентарів з західними колегами. Про це заявив перший віце-спікер парламенту Олександр Корнієнко під час брифінгу у Медіа Центрі Україна.

«Ми обговорюємо стратегію відбудови, відновлення економіки. Одним зі значних кроків на цьому шляху буде наша євроінтеграція – найближчим часом ми очікуємо набуття статусу кандидату в члени ЄС», – сказав Корнієнко.

Він підтвердив, що низка західних партнерів вже заявили про готовність допомогти з відбудовою певних регіонів.

«Прикладів багато. Борис Джонсон казав про увагу Великої Британії до передмістя Києва, яке сильно постраждало. Є ініціатива Естонії, яка цікавиться Житомирщиною. Є багато контактів мерів маленьких міст та голів громад з західними містами-партнерами», – засвідчив перший віце-спікер.

За його словами, широкій міжнародній підтримці сприяють зокрема й контакти українських парламентарів зі своїми західними колегами.

«У нас дуже багато візитів, це стосується і роботи стосовно переселенців, і робота з урядами, парламентами різних країн. Такі візити заплановані й у мене. Багато делегації приїжджають і до нас, але з міркувань безпеки не анонсують цю інформацію. Ми раді бачити всіх друзів України. Сподіваюся, що завдяки таким візитам світ все більше буде ставати на наш бік», – переконаний Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy