Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів про плани Верховної Ради на майбутній політичний сезон

  • 9545
Олександр Корнієнко розповів про плани Верховної Ради на майбутній політичний сезон

Проєкт Держбюджету на 2022 рік, накопичувальна пенсійна система, законопроєкт про деолігархізацію, земельна реформа та реформа СБУ. Ці та інші законодавчі ініціативи планує розглянути Верховна Рада у новому політичному сезоні. Про це розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час Погоджувальної ради.

Насамперед монобільшість турбує бюджетний процес. У документі очікують суттєвого покращення фінансування медицини, освіти. До речі, саме на освіту буде спрямований ледь не найбільший відсоток ВВП. Гроші підуть в тому числі на капітальні ремонти садочків та шкіл у межах президентської програми «Велике будівництво».

«Також важливо збільшити фонд оплати праці для освітян, бо кількість дітей збільшується, а значить – збільшується навантаження на вчителів», – додав Олександр Корнієнко.

До порядку денного він також запропонував додати два законопроєкти з так званого пакету МВФ – №5852, №5853. Це, зокрема, ініціативи щодо реформування банківської сфери та посилення незалежності Національного банку. А також законопроєкт №5814 – звіт про роботу ТСК щодо «Укрзалізниці».

Окрім того, шосту сесію у «Слузі Народу» хотіли б присвятити продовженню фундаментальних реформ: земельній – а саме відшкодуванню відсотків по земельних кредитах для фермерів, децентралізації, пенсійній реформі, деолігархізації, реформі СБУ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy