Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів про ключові реформи та законопроєкти нового політичного сезону

  • 10225
Олександр Корнієнко розповів про ключові реформи та законопроєкти нового політичного сезону

Протягом шостої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання «Слуга Народу» планує працювати над пенсійною та земельною реформами, ухвалити законопроєкти про деолігархізацію, корпоративне управління, приватизацію та низку інших важливих ініціатив.

Про такі законодавчі плани на майбутній політичний сезон розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час брифінгу.

«З минулої сесії у нас лишився пакет «боргів» – законопроєктів, які ми не встигли ухвалити до літніх канікул. Це антиолігархічний законопроєкт, ресурсний законопроєкт №5600, ґрунтовно доопрацьований до другого читання. Також потрібно ухвалити пакет законопроєктів з корпоративного управління, роботи Національного антикорупційного бюро України. В парламенті також є 5 законопроєктів стосовно приватизації», – повідомив Олександр Корнієнко.

Крім цього, депутати працюватимуть над законопроєктами із так званого пакету МВФ. Це, зокрема, ініціативи щодо реформування банківської сфери та посилення незалежності Національного банку.

Незабаром також стартує бюджетний процес. Крім того, на порядку денному є низка соціальних ініціатив, а також системні реформи.

«Це, насамперед, пенсійна реформа. Плануємо приділити значну увагу роботі саме над нею. До того ж потрібно працювати над завершенням земельної реформи – маємо ухвалити закон про відшкодування відсотків, щоб фермери могли брати кредити на купівлю землі», – додав очільник партії.

У найближчих планах також законопроєкт щодо внесення змін до Конституції в частині децентралізації, а також реформування управління містом Києвом.

Олександр Корнієнко звернувся до парламентської опозиції із закликом у майбутньому політичному сезоні ефективно працювати, а не займатися блокуванням роботи Верховної Ради.

«Парламент має бути місцем роботи, розробки законопроєктів і голосувань, а не поправкового спаму, блокувань трибуни, спаму постановами про відкликання результатів голосування за закони. Ми вносимо певні зміни до регламенту, щоб таке політичне «чітерство» було неможливим», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy