Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів про «дух» закону про олігархів

  • 7964
Олександр Корнієнко розповів про «дух» закону про олігархів

Після ухвалення закону про олігархів український народ вже не зможуть ввести в оману, коли олігархи прикривалися поняттями «великий бізнес» чи «крупний капітал». Тому що потрібно закінчувати епоху брехні.

Про це під час ефіру телепрограми «Зворотний відлік» розповів голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Існує “дух” закону, а існує “буква” закону. “Дух” цього закону дуже простий – називати речі своїми іменами. Тому що потрібно закінчувати епоху брехні. Якщо ти олігарх, то навіщо ми, прикриваючись листками, називаємо їх “великий бізнес” чи “крупний капітал”, чи “люди, які впливають на політику”, чи “люди, які одночасно впливають на бізнес та політику”»? – наголосив він.

За словами Олександра Корнієнка, статус «олігарха» будуть визначати за чіткими критеріями. І робитиме це державний орган.

«Давайте введемо дефініцію в законодавство. Покладемо її в закон. І будемо далі відповідно до цього закону визначати, що ця людина впливає таким-то чином на політику, на суспільне життя, на думки людей через власні медіа, тому він є олігархом. Ось це – “дух” закону», – зазначив він.

Крім того, Олександр Корнієнко розповів, що після деолігархізації велика приватизація не зупиниться. Адже у ній братимуть участь ті бізнесмени, які не підпадатимуть під критерії олігархів.

«Тобто це ті, хто веде інший спосіб свого бізнес-життя, який не пов’язаний з тими впливами, про який говорить цей закон», – пояснив голова партії «Слуга Народу».

Також він наголосив, що парламент працюватиме над іншими реформами, які доповнюватимуть антиолігархічний закон.

«Деякі елементи з антиолігархічних дій, реформ вже навіть внесені до Верховної Ради. Разом із законом про олігархів наступним буде закон, який підвищує, наприклад, ставки на ренту на руду. Користуючись тим, що в світі зараз дуже великі ціни, треба зараз звертати увагу на наповнення державного бюджету за рахунок того, що в світі сприятлива кон’юнктура», – заявив голова партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy