Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів, на що держава витрачає податки громадян

  • 9010
Олександр Корнієнко розповів, на що держава витрачає податки громадян

На сьогодні Україна йде шляхом Америки – ми інвестуємо державні кошти в розвиток соціально-економічних процесів, зокрема будівництво інфраструктури.

Про це сказав перший віцеспікер Верховної Ради, голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в ефірі телеканалу «Україна24».

«Молоді люди, яким до 40 років, мають інше бачення, як повинна рухатися країна. Вони запитують, якщо ми соціальна держава, то звідкись же мають братись гроші, що потім роздають людям. Давайте згадаємо шведський соціалізм. Це заможна країна, там найвищі податки в світі. Є Норвегія, приклад скандинавського соціалізму – один з найбільших постачальників газу в Європі. Там у громадян інші доходи, але до цього ж треба прийти. Наразі ми йдемо туди, куди йшла Америка. Ми інвестуємо кошти, які держава заробляє завдяки податкам, і вкладаємо в державні проєкти – Велике будівництво (садочків, доріг, приймальних відділень, шкіл)», – пояснив перший віцеспікер.

Він нагадав, що Велике будівництво підтримує 90% українців, і якраз у пріоритетах людей – будівництво доріг. До того ж саме воно дозволить розвинути аграрну сферу.

Адже, як пояснив Корнієнко, у структурі нашої економіки майже половина припадає на аграрну сферу, а аграрний експорт становить 40%.

«Якщо ми розбудуємо зараз мережу доріг, то зможемо більше використовувати цю можливість і бути транспортним хабом між Азією та Європою. І наша аграрна сфера зростатиме», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy