Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів, коли парламент розгляне рішення про вибори мера Харкова

  • 4186
Олександр Корнієнко розповів, коли парламент розгляне рішення про вибори мера Харкова

Питання призначення виборів мера Харкова потрібно терміново вирішувати. Саме тому в середу, 17 березня, комітет ВР розгляне його, і після цього відповідний документ може потрапити до зали парламенту.

Про це повідомив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко за підсумками фракції.

«Чому важливо було витримати процедуру? Тому що виборчі процеси можуть бути оскаржені: вони йдуть у судах по швидкій процедурі. І могли б мати ситуацію, коли посеред виборчого процесу рішенням якогось місцевого суду виборчий процес міг бути зупинений, тому що не витримана процедура – немає рішення міськради. Саме тому ми подали з колегами з партії “Голос” законопроєкт, що таке рішення не потрібно. Коли людина померла, це фіксується фактом довідки про смерть, а не рішенням ради, бо це простір для політичних маніпуляцій», – пояснив він.

Тобто якби Харківська міська рада не приймала б відповідне рішення, у нас була б відсутня документальна підстава для призначення виборів. Тож ми подали законопроєкт, щоб цю підставу виправити, додав Олександр Корнієнко.

Він також зауважив, що постанова про вибори має бути проголосована не пізніше ніж за 60 днів – це може бути остання неділя серпня. Тож до кінця сесії, до липня парламент має вирішити це питання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy