Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів, якою буде процедура заборони проросійських партій

  • 836
Олександр Корнієнко розповів, якою буде процедура заборони проросійських партій

Якщо політична партія пропагує війну з Україною, цінності «руского мира», заперечує факти російської агресії проти України – вона потрапляє до переліку антиукраїнських партій, а її діяльність буде заборонена. Відбуватиметься це у судовому порядку.

Такі положення передбачені у нещодавно ухваленому Верховною Радою законопроєкті №7172-1, розповів перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко в ефірі телемарафону.

Він пояснив, що відповідно до закону про політичні партії, питаннями їхньої діяльності опікується Міністерство юстиції. Воно реєструє партії і вже на першому етапі може не дозволити реєстрацію політсили, в статуті якої прописані антиукраїнські позиції.

«Також саме Міністерство юстиції буде готувати відповідні судові позови, адже заборона відбуватиметься у судовому порядку. У нас демократична країна», – додав Олександр Корнієнко.

Він також пояснив, що одним із важливих положень законопроєкту є зміна підсудності таких справ. Раніше їх розглядав Окружний адміністративний суд міста Києва, проте через низький рівень довіри до нього підсудність справ змінили.

«Тепер справи про заборону діяльності проросійських партій розглядатиме Апеляційний суд у Львові. Буде більше довіра до такого процесу», – наголосив перший заступник голови ВР.

Законопроєкт також передбачає, що в разі заборони судом політичної партії її майно, кошти та інші активи, а також активи партійних обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передаються у власність держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy