Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів, як знизити суми у газових платіжках за січень

  • 3658
Олександр Корнієнко розповів, як знизити суми у газових платіжках за січень

Українцям можуть компенсувати втрати за послуги з газопостачання у січні. Про це після засідання фракції заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Потрібно спробувати розробити механізм компенсації різниці в газі за січень. Ми проговорили цю ідею на Погоджувальній раді та повторимо в залі парламенту. Це можливо за рахунок наявного резерву субсидій, адже вони в бюджеті закладені на весь рік. Тобто потрібно взяти кошти з кінця року і переставити на початок, щоб спробувати погасити різницю в тарифах на газ і на тепло», – пояснив він.

Щодо ставлення МВФ до зниження тарифів і регулювання ринку, Олександр Корнієнко зазначив: Україна має виконувати свої зобов’язання, тобто створювати вільний ринок.

«І з боку уряду та ВРУ робити певні дії, щоб ринок був менш монополізований. Це і закон про розподіл газу, що запроваджує тимчасові адміністрації у ті облгази, які не справляються, це і робота антимонопольного комітету, і робота з регулятором щодо звітування НКРЕКП», – додав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy