Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко розповів, як влада посилює безпеку країни

  • 4781
Олександр Корнієнко розповів, як влада посилює безпеку країни

Посилення обороздатності, Кримська платформа, міжнародна підтримка та гарантії для військових і ПДЧ в НАТО – це основні кроки, які влада робить сьогодні для посилення безпеки країни.

«Без широкої міжнародної підтримки та сильної армії важко змагатися з таким сильним агресором, як Росія, і територіально, і військово. Саме тому на цьому тлі багато що робили», – зазначив в ефірі телеканалу «Україна 24» голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Серед основних кроків, зазначив політик, відновлення «нормандського формату», посилення співпраці з США, які знову надають нам військову допомогу, предметні розмови по плану дій щодо членства в НАТО – очікуємо важливих рішень на саміті.

«І призабута тема Криму, яку підняв на новий рівень Володимир Зеленський. Кримська платформа – це важливий крок, щоб ми повноцінно казали про деокупацію всією Україною», – пояснив він.

За словами Олександра Корнієнка, також працюємо з військовим комітетом щодо підвищення обороноздатності, є реформа оборонпрому, яка активно відбуватиметься найближчим часом.

«Також будемо працювати над посиленням гарантій для військових – ще одна важлива тема для нас. Будемо знаходити можливості в державному бюджеті», – підсумував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy