Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Приватизація – це шлях до ефективності та прибутковості підприємств

  • 5391
Олександр Корнієнко: Приватизація – це шлях до ефективності та прибутковості підприємств

Попри розблокування парламентом у березні цього року «Великої приватизації», політичні опоненти й надалі виступають проти цього процесу, апелюючи до кількох маніпулятивних тез. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на Форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

Так, опоненти поширюють тезу про те, що власником має бути держава. Однак, з словами Олександра Корнієнка, держава, на жаль, вже продемонструвала, що не може ефективно управляти.

«Корпоративне управління, на жаль, в нас не найвищому рівні. Оскільки держава не може бути ефективним власником, приватизація – це шлях до того, щоб підприємства ставали ефективними, не були збитковими і створювали робочі місця, а також розвивали соціальну інфраструктуру», – сказав він.

Інша теза опонентів полягає у тому, що «Велика приватизація» – це нібито одноразовий акт. Мовляв, після наповнення бюджету цього року надалі все буде не на користь країни, виводитиметься капітал, а власники сплачуватимуть незначні податки.

«Будь-яке велике підприємство створює відразу додаткові робочі місця не лише на своєму підприємстві. Є мультиплікатори, і в деяких галузях мультиплікатори 1 до 7. Приватизуючи великі підприємства, ми залучаємо цілі галузі, які будуть давати і додаткову вартість в інших сферах, і робочі місця. Це розвиток соціальної інфраструктури», – наголосив він.

Водночас голова партії «Слуга Народу» зазначив, що великі підприємства, попри складні стосунки з місцевими громадами, після приватизації мають виконувати інвестиційні зобов’язання.

«Інвестори мають виконувати інвестиційні зобов’язання. Якщо вони будуть правильно прописані нашим Фондом держмайна, то це буде розвиток для територій і для соціальної інфраструктури, і для галузі», – заявив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy