Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко пропонуватиме Олену Шуляк на посаду голови партії

  • 5992
Олександр Корнієнко пропонуватиме Олену Шуляк на посаду голови партії

Олександр Корнієнко, який склав повноваження голови партії «Слуга Народу», щоб зосередитися на роботі в якості першого заступника спікера Верховної Ради України, пропонуватиме кандидатуру Олени Шуляк на посаду очільниці партії.

«Одна з найактивніших членів нашої команди. Без перебільшення, Олена – боєць, відданий справі нашого Президента, його курсу на побудову сучасної України. Вона – досвідчений управлінець і вже політик, якому вдалося домогтися ухвалення низки важливих реформ та ініціатив», – заявив Олександр Корнієнко.

Олена Шуляк є заступницею голови депутатської фракції партії «Слуга Народу», заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також вона є головою Координаційної ради з проблемних питань у містобудуванні.

До обрання у Раду тривалий час займалась підприємницькою діяльністю, була однією з 18 засновників Спілки українських підприємців, а також членкинею правління ГО «Офіс ефективного регулювання» (BRDO).

У 2014 році балотувалась до Київської міської ради, а в 2019 році обрана народною депутаткою від «Слуги Народу» і того ж року стала представницею Кабінету міністрів у Верховній Раді.

Зазначимо, що Олександр Корнієнко залишиться членом партії «Слуга Народу» та братиме активну участь у її житті.

Нагадаємо, 15 листопада відбудеться з’їзд партії «Слуга Народу», де головним питанням стане обрання нового очільника партії. Окрім того, очікується низка політичних заяв та звернень, внесення змін до статуту партії та керівних органів.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy