Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко про три основні напрямки роботи «Слуги Народу»

  • 7771
Олександр Корнієнко про три основні напрямки роботи «Слуги Народу»

Після місцевих виборів та завершення великого електорального циклу «Слуга Народу» має три основні напрямки роботи. Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко на ХІ з’їзді політсили.

Перший із них – організаційний. «Слуга Народу» по-новому організовує всю партійну діяльність. Створюються органи, які матимуть не просто дорадчий голос, а вирішальний вплив на рішення партії. Це Політична рада, куди увійдуть обрані з’їздом представники, і Національна Рада громад, до якої увійдуть голови регіональних організацій партії.

Олександр Корнієнко наголосив, що подібна структура буде повторюватися на регіональному рівні у кожній регіональній партійній організації. У кожної області тепер буде своя Політична рада області і Рада громад, які об’єднуватимуть голів місцевих осередків – міських, сільських, селищних.

«Така структура дозволить партії забезпечити максимальну участь членів партії не лише в ухваленні, а й в розробці партійних рішень, формулювати проєкти політичних рішень і обговорювати їхнє ухвалення безпосередньо з депутатами чи міністрами, гнучко реагувати на зміни ситуації, що в нашому високозмінному світі – дуже цінний доробок», – пояснив Олександр Корнієнко.

Другий напрямок – персональний. «Слуга Народу» запроваджує принципи, котрі дозволять рухатися по партійних щаблях тим, хто дійсно цього заслуговує.

«Хочемо цими змінами зробити, щоб партія відкрилася більше і дала нові можливості для людей, які прагнуть змін у країні. Ми запроваджуємо механізм відповідального вступу до партії та створення первинних організацій. Ми хотіли б, щоб люди гуртувалися навколо ідей партії там, де вони живуть: в селі, селищі, на вулиці, в кварталі. Таким чином розбудовуючи цю мережу», – пояснив Олександр Корнієнко.

Третій «горизонт», за його словами, змістовний. «Слуга Народу» затверджує Доктрину партії, найбільш змістовний і чіткий документ, який є дороговказом для партії в цілому і кожного партійця окремо.

«Фактично можемо казати, що Доктрина – це тією чи іншою мірою засаднича, основна частина стратегії розвитку країни. Який би ми зараз документ не читали – або Національну економічну стратегію, яку Кабмін затвердив, або нашу Доктрину партії, це все буде переплітатися. І нарешті ми за 30 років отримаємо щось схоже на стратегічні документи країни. Це допоможе нам ефективніше втілювати зміни», – наголошує Олександр Корнієнко.

Він також зазначив, що «Слуга Народу» – це партія змін. Ці зміни мають бути не хаотичні, різкі, а продумані, поступові, невпинні.

«Український народ дуже мудрий, він гарно розбирається в тому, що роблять політики, і дає цьому завжди належну оцінку. Від діяльності нашої партії люди мають відчувати реальні зміни», – підсумував очільник «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy