Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко про наступника: це точно буде гідна людина

  • 7234
Олександр Корнієнко про наступника: це точно буде гідна людина

Чинний голова політичної партії «Слуга Народу» та перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко розповів про свого наступника на посаді очільника голови партії.

«Я буду пропонувати певну кандидатуру. Звичайно, ми її спочатку узгодимо всередині партії та з Президентом, тому що він є політичним лідером нашої партії. Це точно буде гідна людина. У нас є багато професіоналів, які показали себе у різних сферах – в парламенті, в роботі з депутатами, партійному будівництві. Вибрати є з кого», – заявив Корнієнко під час інтерв’ю в ефірі програми «Перші особи» на 24 каналі.

Він засвідчив, що всередині команди завжди є обговорення кандидатур, а також діє принцип меритократії, коли люди, які проявили себе як професіонали, йдуть на підвищення.

«Так було з Віктором Ляшком, Олександром Кубраковим, зараз з Іриною Верещук. Це також спрацювало і в моєму випадку», – констатував очільник партії.

Також він зазначив, що до рішення з’їзду залишається на посаді голови партії «Слуга Народу», а кандидатури, які зараз обговорюють у ЗМІ, дійсно входять до кола кандидатів на цю посаду.

«Ці люди в шортлисті. Я сподіваюсь, що це буде жінка. Олена Шуляк також є у цьому шортлисті, і вона серед тих, кого б я, можливо, пропонував би. Але шортлист перетвориться на реальну пропозицію вже після з’їзду», – констатував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy