Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко представив активу області голову Київського обласного осередку

  • 7388
Олександр Корнієнко представив активу області голову Київського обласного осередку

Київська область є моделлю України в мініатюрі, а тому може стати прикладом для розвитку всієї країни. Так само Київська партійна організація має стати моделлю для всіх регіональних організацій.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час зустрічі з депутатами Київської області.

«Київська область є моделлю країни в мініатюрі: вона також відрізняється строкатістю, розмаїттям, браком синхронізації розвитку між територіями і регіонами. Київщина може продемонструвати, як внаслідок децентралізації та інших реформ змінюється країна в цілому. Партійна організація так само має бути прикладом швидкого та ефективного впровадження змін для всіх регіональних організацій. Для цього маємо працювати як одна команда, без “феодалізму” – коли кожен за себе на своїй території, а інші – як завгодно», – заявив Олександр Корнієнко.

За його словами, централізоване управління політсилою буде поєднуватися з широким діалогом і відвертим обговоренням всіх проблемних питань у Політраді області та Раді громад.

В управлінні партійним будівництвом та партійною організацією, на думку Олександра Корнієнка, нині потрібен передусім технократичний підхід. Його зможе забезпечити новообраний очільник Київської обласної партійної організації Андрій Мотовиловець.

«Андрій у гарному сенсі технократ. Тобто не політикан, не той, хто буде розбудовувати власну політичну кар’єру за рахунок інших. А той, хто буде вирішувати завдання, які є. Технократичний підхід – це чітка постановка завдань, чітке виконання, прозорі процедури, контроль виконання», – наголосив очільник «Слуги Народу».

Олександр Корнієнко зазначив, що партія має швидко та якісно розбудовувати місцеві та первинні організації.

«Наше завдання – приєднання до лав партії всіх громадян, які поділяють наші цінності, мають бездоганну репутацію, є професіоналами і готові разом із нами змінювати свою громаду, регіон, країну на краще», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy