Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко представникам НАТО: Ми з вами – однодумці щодо майбутнього України

  • 9165
Олександр Корнієнко представникам НАТО: Ми з вами – однодумці щодо майбутнього України

Україна має стати сучасною, модерновою, з відкритою економікою і міцними інститутами демократії. Про це заявив перший віцеспікер парламенту та голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час панельної дискусії на засіданні міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC), що нині відбувається в Одесі.

Він подякував партнерам – країнам-членам НАТО, країнам-членам Парламентської асамблеї НАТО за підтримку процесів внутрішніх реформ в Україні.

«Ваше слово схвалення, підтримки – іноді важить дуже багато. В якомусь сенсі ваше слово перетворюється на зброю, на аргумент, що допомагає когось переконати в Україні. Ми з вами – однодумці щодо майбутнього України. Ми хочемо бачити її сучасною, модерновою, з відкритою економікою і міцними інститутами демократії. Впевнений – ви бачите це так само», – сказав Олександр Корнієнко.

Перший віцеспікер парламенту наголосив, що команда Президента Зеленського та «Слуги Народу» одразу взяла курс на модернізацію України та реальні реформи. Багато змін було втілено вперше за 10, 20 та навіть 30 років, незважаючи на шалений опір.

Зокрема, йдеться про відкриття ринків, боротьбу з кнопкодавством, скасування депутатської недоторканності, проведення реальної децентралізації влади, обмеження впливу великого бізнесу на політику, комплексну реформу прокуратури та безпрецедентну судову реформу, забезпечення інституційної незалежності та спроможності антикорупційних органів.

Крім того, парламент вийшов на фінішну пряму реформи СБУ, проводиться банківська реформа – минулого тижня ВР завершила черговий її етап, що підсилив спроможність Нацбанку.

«Можна продовжувати з прикладами, але напрям зрозумілий: побудова прозорих та міцних інститутів, вільних від корупції – для швидкого економічного зростання та розвитку. Результати наших реформ свідчать: ми рухаємось до стандартів НАТО, причому рухаємось набагато швидше, ніж у попередні роки. Народ України вже втомився від обіцянок політиків. Це змушує нас рухатися швидше», – зазначив Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy