Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Правоохоронці мають дати оцінку всім порушенням під час виборів на 87 окрузі

  • 6477
Олександр Корнієнко: Правоохоронці мають дати оцінку всім порушенням під час виборів на 87 окрузі

Під час виборчої кампанії на 87-му окрузі опоненти кандидата від «Слуги народу» Василя Вірастюка намагалися застосувати брудні технології: скупка голосів, каруселі, махінації з виборчими списками. Про це заявив голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, згодом суперники організовували хаос на окружній виборчій комісії та фактично заблокували встановлення підсумків голосування.

«Принципова позиція довірених осіб нашого кандидата дозволила відправити 20 дільниць на перерахунок. Чого дуже не хотів наш опонент. І потім стало зрозуміло, чому», – сказав він.

Олександр Корнієнко додав, що перерахунок показав реальну ситуацію: голосування та підрахунки на дільницях супроводжувалися великою кількістю процедурних порушень. Зокрема з боку голів та членів ДВК. Частина з таких порушень мають ознаки кримінального злочину.

«Голосування на дільницях визнавали недійсними через відсутність контрольних листів, що може свідчити про махінації із виборчою скринею та порушення зі списками для голосування на дому. Це може бути показником вкидання бюлетенів. Члени та голови ДВК «підвозили» на ОВК з собою документацію, якої не вистачало. Хоча вона мала знаходитись у мішках. Перерахунок показав спробу повної фальсифікації з боку нашого опонента», – заявив голова партії.

Як повідомив Олександр Корнієнко, вже відхилено 6 із 19 позовів про скасування перерахунку на дільницях. Це свідчить про слабку юридичну позицію опонента.

Олександр Корнієнко наголосив, що правоохоронці мають дати чітку відповідь суспільству: чи зникали бюлетені і за кого були голоси у них? Чи були маніпуляції з перекладанням бюлетенів або переписуванням протоколів на дільницях та на шляху від них до ОВК? Що відбувалось кожної ночі в ОВК?

«Запитань більше, ніж відповідей, і правоохоронці мають обов’язково дати на них відповідь. Партія «Слуга народу» вимагатиме чесного і неупередженого розслідування всіх чисельних кримінальних проваджень по 87-му округу, – підсумував голова партії «Слуга народу».

Сьогодні вранці було завершено опрацювання 100% протоколів з дільничних комісій. За даними ЦВК, переміг Василь Вірастюк із результатом 31,25%.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy