Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Посилення роботи АМКУ є частиною антиолігархічних реформ

  • 5049
Олександр Корнієнко: Посилення роботи АМКУ є частиною антиолігархічних реформ

Ухвалення законопроєкту № 5431 про вдосконалення роботи Антимонопольного комітету України, який парламент планує розглянути на позачерговому засіданні 13 липня, є частиною реформи щодо викорінення впливу олігархів. Про це на брифінгу представникам ЗМІ заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Це частина антиолігархічних реформ. Ми про це говорили: законом про олігархів справа не завершиться. Будуть додаткові закони. І законопроєкт № 5431 – один із них, що дозволить інституційно підсилити АМКУ і рухатися до оновлення антимонопольного законодавства, запровадження антитрастового законодаства», – сказав він.

За його словами, ухвалення ініціативи надасть додаткові можливості АМКУ працювати в умовах, коли судова система ще недореформована.

«Нам треба додати деякі нові опції для повноважень АМКУ в межах Конституції. Вони зможуть якісніше та ґрунтовніше займатися своєю діяльністю, проводити перевірки», – зазначив Олександр Корнієнко.

Голова партії наголосив, що 13 липня цей законопроєкт розглядатимуть лише у першому читанні. А до другого читання депутати працюватимуть над всіма застереженнями, які виникатимуть у комітетах. Зокрема, щодо можливих корупційних ризиків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy