Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Починаємо Велике прикордонне будівництво

  • 9619
Олександр Корнієнко: Починаємо Велике прикордонне будівництво

В Одесі збудують Центр технічної допомоги та професійної підготовки Морської охорони. Це відбудеться в межах масштабного проєкту міжнародної технічної допомоги з розбудови потенціалу морської прикордонної безпеки.

Із проєктом розбудови основного пункту базування Одеського загону морської охорони ознайомився перший заступник голови Верховної Ради, голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко у межах робочої поїздки на Одещину.

Об’єкт складатиметься з КПП, тренажерів, плавучої казарми, регіонального центру підготовки ВСД, стрілецького тиру, центру технічного забезпечення.

«Зараз ми перебуваємо на місці будівництва нового комплексу, де буде можливість технічного ремонту, переоснащення суден. Тут також буде тренувальний центр для підготовки наших прикордонників. Фактично ми розпочинаємо Велике прикордонне будівництво, – наголосив Олександр Корнієнко.

Разом із представниками міжпарламентської ради Україна-НАТО (UNIC), народними депутатами та членами Парламентської асамблеї НАТО Олександр Корнієнко відвідав стоянку кораблів та катерів Одеського загону морської охорони.

Під час виходу в море в складі тактичної групи катерів гості ознайомилися зі спроможностями морської охорони та особливостями несення служби морських прикордонників.

Перший віцеспікер парламенту наголосив, що сучасна, розвинена й здатна оперативно реагувати на потенційну небезпеку морська охорона – це запорука миру й безпеки вздовж усіх узбереж України.

«Ми у Верховній Раді будемо працювати над тим, щоб наші прикордонники були забезпечені найкращим чином. Щоб у них була гідна платня, сучасні кораблі, якісні умови роботи та захисту українських кордонів», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy