Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Підтримка України – безпрецедентна як зовні, так і всередині

  • 6533
Олександр Корнієнко: Підтримка України – безпрецедентна як зовні, так і всередині

Світ безпрецедентно активно підтримує Україну – за останній місяць прибуло 49 літаків із військовою допомогою від міжнародних партнерів, а українське питання було головною темою на Мюнхенській конференції з безпеки, що днями відбулася в Німеччині.

Про це під час погоджувальної ради депутатських фракцій і груп заявив перший заступник Голови ВР Олександр Корнієнко.

«Напередодні я повернувся з Мюнхена, де брав участь у заходах, пов’язаних із міжнародною безпековою конференцією. За кордоном усі наші делегації демонструють єдність і прихильність до того, що Україна є суверенною незалежною державою і це не може ніким і ніяк оскаржуватися. Міжнародна безпекова конференція на цей раз була повністю присвячена Україні. Відчувалася безпрецедентна підтримка», – сказав він.

За словами Олександра Корнієнка, всередині України активно розвивається мережа територіальної оборони. На це місцеві ради по всій країні виділили понад 300 млн грн і цифра поступово росте.

Серед основних законів, які має ухвалити Верховна Рада, перший віцеспікер парламенту назвав ініціативи, пов’язані з підтриманням економіки, виділенням додаткових засобів на Збройні сили України та розвитком територіальної оборони. Олександр Корнієнко також закликав народних депутатів активізувати діяльність із неформальної комунікації з їхніми колегами з усього світу.

«Крім наших основних обов’язків, ми як парламентарі можемо займатися міжпарламентською дипломатією кожен на своєму рівні. Я звертаюся до депутатів із проханням активізувати діяльність із неформальної комунікації з вашими колегами з усього світу. Ви всі входите до груп дружби. Один із лейтмотивів у Мюнхені – те, що в нас є величезний ресурс міжпарламентської дипломатії», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy