Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Партія «Слуга Народу» та Президент Володимир Зеленський — це політики української молоді

  • 23721
Олександр Корнієнко: Партія «Слуга Народу» та Президент Володимир Зеленський — це політики української молоді

Політична партія «Слуга Народу» — це політична сила, орієнтована на молодь. Ми втілюємо в життя реформи, які змінять країну та створять нові умови для розвитку молоді.

Про це заявив голова «Слуги Народу» Олександр Корнієнко, відкриваючи табір «Зе!Кемп» у Скадовську на Херсонщині. Його проводить молодіжне крило партії Зе!Молодіжка.

«Партія “Слуга Народу” та Президент Володимир Зеленський — це політики молоді. Дуже багато змін, які ми робимо, це не завжди про «тут і зараз». Але результати таких реформ, як відкриття ринку землі, економічна лібералізація та інші — будуть особливо відчутні за 5-10 років. Ви тоді вже будете трошки старші, у вас буде більше можливостей, сил і ресурсів у житті. У країні буде створена атмосфера, яка допомагатиме нам ставати кращими кожен день. Але також наша партія працює багато над соціальними стандартами, робимо, щоб відновлювалась справедливість тут і зараз», — наголосив Олександр Корнієнко.

Очільник партії також додав, що хештег «змінотворці», який обрало для себе молодіжне крило «Слуги Народу» означає, що кожен може робити щось корисне на своєму місці.

«Під час інавгураційної промови Володимир Зеленський сказав, що кожен із нас — президент. Це якраз про те, що кожен із нас на своєму місці може втілювати зміни в життя. 30 років про це всі говорили. Але саме ми перша влада, яка реально це робить і на місцевому, і на національному рівнях», — сказав Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy