Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Партія «Слуга Народу» суттєво трансформувалася за останній рік

  • 10792
Олександр Корнієнко: Партія «Слуга Народу» суттєво трансформувалася за останній рік

Наразі Президент України Володимир Зеленський залишається найпопулярнішим українським політиком, а партія «Слуга Народу» є найпопулярнішою політсилою. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко в інтерв’ю 24 каналу.

«Після двох років роботи – це досить унікальна ситуація. Будь-які рейтинги в міжсезоння – це одні рейтинги. Вони по-одному формуються. Чим ближче будуть вибори, тим більше суспільство буде структуруватися. Я думаю, що будуть ті, хто визначатиметься підтримувати партію влади», – наголосив він.

Олександр Корнієнко розповів, що за останній рік партія суттєво трансформувалася. Це сталося завдяки місцевим виборам у 2020 році. За результатами голосування, найбільше місцевих депутатів саме від «Слуги Народу» – їх понад 6 тис. Також представниками партії є понад 200 голів громад, голів обласних та райрад.

«Всі ці люди зараз фактично є партією на місцях. Вони об’єднуються за географічним принципом», – сказав голова партії «Слуга Народу».

Очільник політсили додав, що до мережі партії входять і народні депутати – половина членів фракції «Слуга Народу» у парламенті мають партквиток.

Загалом у партії близько 1 тис. формальних членів. Але процес розгляду заяв на вступ до «Слуги Народу» постійно триває.

«В нас є певна система – вступити до партії «Слуга Народу» непросто. І це, мабуть, правильно. Тому що попередній досвід партій влади показав, що завжди багато охочих використовувати у власних інтересах навіть партквиток. Ми не хотіли б, щоб так було», – зазначив він.

Також голова партії «Слуга Народу» звернув увагу, що політсила має мережу великих та просторих офісів в кожному обласному центрі, де проходять партійні заходи. Зокрема і зустрічі місцевих депутатів. А наразі відкривається районна мережа офісів – до кінця року вони мають бути у більшості райцентрів.

«Ми відкриваємо всі офіси за одним стандартом. В офісах відбувається традиційний прийом громадян, де можна отримати допомогу. Ми можемо людині допомогти спрямувати запит до депутата чи якоїсь структури. Також там відбуваються робочі відеоконференції по кілька разів на тиждень. Вони охоплюють блоки реформ, якими займається наша вся команда і влада в цілому. Із Києва є спікери, а в офісах – зустрічі наших депутатів. Це фактично такий телеміст», – розповів Олександр Корнієнко

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy