Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Парламент завершив більшість реформ, запланованих монобільшістю на 5 сесію

  • 8918
Олександр Корнієнко: Парламент завершив більшість реформ, запланованих монобільшістю на 5 сесію

Більшість реформ, які «Слуга Народу» планували завершити протягом 5 сесії, були запроваджені. Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час виступу на погоджувальній раді парламентських фракцій та груп.

«Це в першу чергу земельна реформа. Дякую колегам, які підтримали нас в залі, хто голосував за 2194, 2195», — додав він.

За словами Олександра Корнієнка, інфраструктура для запуску земельної реформи майже повністю створена. Залишилося тільки питання фінансового забезпечення фермерів.

«Сподіваюся на добру волю колег, які дозволять нам у вересні оперативно проголосувати цей законопроєкт. Там теж багато правок. Це стосується участі у Фонді гарантування відсотків та кредитів», — зазначив він.

Також голова партії «Слуга Народу» заявив, що парламент суттєво зрушив з місця судову реформу. На останньому літньому пленарному тижні залишилося остаточно ухвалити законопроєкт щодо Вищої ради правосуддя та внести правки до ветованого Президентом законопроєкту щодо Вищої кваліфкомісії суддів.

Тому Олександр Корнієнко вкотре звернувся до парламентарів з проханням не використовувати такі методи як внесення постанов про блокування законопроєктів. Адже вони вже перетворилися на інструмент політичного тиску, а не на регламентний інструмент.

«Люди не розуміють, про що це, але закони затримуються на 2-4 тижні. І це погано», — наголосив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy