Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко окреслив напрямки розвитку партії у найближчий час

  • 5923
Олександр Корнієнко окреслив напрямки розвитку партії у найближчий час

За два роки існування партії вдалося зробити багато, але є низка проблем, які треба розв’язати. На них має зосередитися нова очільниця «Слуги Народу» Олена Шуляк. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Звісно, не все з того, що було заплановано, вдалося зробити. Зокрема Політична рада партії досі не стала місцем розробки політичних рішень, концепцій законів та напрацювання стратегічних планів. У деяких обласних організаціях недосконала система комунікації між партійною організацією та депутатами місцевих рад. Проблемою залишається Кіровоградська обласна організація, яка досі не має голови», – перерахував Корнієнко.

Також, за його словами, в деяких обласних організаціях бракує внутрішньої єдності – є конфлікти всередині парторганізації, між обласною організацією і депутатами, керівниками місцевих адміністрацій. А внутрішні неузгодженості відображаються на темпах партійного будівництва.

Одним з головних завдань Корнієнко назвав просування на більш відповідальні посади всіх небайдужих та професійних, кращих організаторів і комунікаторів із суспільством, які є на місцях.

«Для нас всіх це означає нові виклики, які вимагають нових підходів, нової якості роботи, нових людей. Партія також має оновитися – з точки зору кадрів та внутрішніх процедур», – сказав перший віцеспікер парламенту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy