Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: Одне з перших завдань нового керівництва Ради – призначення очільника апарату

  • 10369
Олександр Корнієнко: Одне з перших завдань нового керівництва Ради – призначення очільника апарату

Після остаточного формування нової президії Верховної Ради сформувати команду, яка працюватиме над реформою парламенту. Про це на брифінгу заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

Одним із перших завдань стане проведення співбесід із кандидатами на посаду керівника апарату ВР та його призначення.
«Знаю, Руслан Олексійович займається співбесідами. Думаю, я йому допоможу, як буде потреба. І думаю, на наступному пленарному тижні вже визначимося з кандидатурою керівника апарату», – сказав він.

За словами першого віцеспікера, наразі є три кандидатури на керівника апарату – їх раніше пропонував голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія. Але можуть з’явитися й інші претенденти.

«Керівник апарату – це посада, в якої цікава конституційна природа. Це ніби й політична посада, але є керівник всієї парламентської служби. Тому вона точно вимагає і компетенції, і наявності політичної відповідальності перед тим складом парламенту, який його призначає», – розповів Олександр Корнієнко.

Після призначення керівника апарату, додав Олександр Корнієнко, нова команда займатиметься реформами, про які він оголошував в своєму виступі. Крім іншого, потрібно переглянути підхід до так званої автобази ВР.

«Це така terra incognita. Журналістам-розслідувачам теж можна було би поцікавитися пильніше цієї темою. Там є, на що подивитися. Не думаю, що там – на 100% ефективне використання ресурсів», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy