Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олександр Корнієнко: очікуємо якнайшвидше отримати ПДЧ в НАТО для України

  • 9804
Олександр Корнієнко: очікуємо якнайшвидше отримати ПДЧ в НАТО для України

Україна очікує якнайшвидшого надання їй плану дій щодо членства в НАТО. Пришвидшити цей процес може міжпарламентський діалог із країнами-членами Альянсу.

Про це на брифінгу за підсумками міжпарламентської ради Україна-НАТО (UNIC) в Одесі заявив перший заступник голови Верховної Ради, голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Ми очікуємо якнайшвидшого надання ПДЧ в НАТО для України. Будемо закликати колег-парламентарів в гарному сенсі слова впливати на свої уряди, щоб цей процес пришвидшувати. В цьому контексті міжпарламентський діалог – одна з найбільш вдалих форм діалогу. Адже парламентарів різних країн об’єднує те, що ми всі представляємо свій народ. Відповідно ми можемо спілкуватися одне з одним, висловлюючи ті чи інші позиції, які цікавлять наших виборців», – сказав він.

Олександр Корнієнко наголосив, що темпи впровадження реформ, необхідних для вступу України до НАТО, останніми роками стали набагато інтенсивнішими.

«За останні кілька років ми дійсно значно просунулися вперед. Починаючи з безпекових питань, як-от внутрішня реформа Збройних Сил України, реформа сфери оборонних закупівель – і закінчуючи питаннями системних реформ, які теж важливі для нашої євроатлантичної інтеграції», – пояснив перший заступник голови ВР.

Він також нагадав, що нині рівень підтримки вступу України до НАТО серед українців є безпрецедентно високим. За останніми опитуваннями, 64% співгромадян підтримують вступ України до Альянсу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy